E2 Partners Group Albania, nė emėr tė klientit tė saj, ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Drejtues Teknik/Farmaceutik.

Pėrgjegjėsitė kryesore:
  • Informon nė bazė javore pėr oraret dhe turnet e pėrmbushura nė Farmaci
  • Pėrgjegjės pėr legjimitetin/ligjshmėrinė profesionale tė Farmacisė
  • Plotėson dokumentacionin pėr farmacinė dhe punonjėsit e saj, nė raste kontrolli si dhe literature profesionale qė duhet nė Farmaci
  • Pėrgjegjės pėr blerjen e mallrave nga furnitorėt e aprovuar vetėm nė raste urgjence
  • Pėrgjegjės pėr pėrmirėsimin e shitjeve dhe tė shėrbimit ndaj klientit
  • Ndjek kėrkesat e klientėve tė rinj dhe propozon futjen e produkteve tė reja, korrigjime tė cmimeve, promocione si dhe modifikime tė orareve tė punės
  • Kontrollon ilacet ne RX /Sistem Bilanc, pėrgatit faturėn tatimore, firmos pėrpara se tė dėrgohet nė zyrat e DRFSKSH

Kėrkesa tė tjera:
  • Profesionalizėm, shpejtėsi, saktėsi, higjienė personale, vėmendje ndaj detajeve, pėrgjegjshmėri, punė nė pavarėsi, besnikėri dhe respekt pėr konfidencialitetin e tė dhėnave.
  • Mbajtjen pastėr tė vendit tė punės.

Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al
Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės.
Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave.

Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave,ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė

+Apliko