E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin e Farmacist/e.
Pėrgjegjėsitė kryesore:


 • Kontrollon cilėsinė e mallrave
 • Kontrollon cmimin e mallrave dhe faturimin korrekt tė tyre fatu,sistem,kuti
 • Bėn mbylljen ditore tė kasės dhe transmetimin e saj
 • Tregohet e gatshme pėr tė bėrė matjen e tensionigjakut nga aparati pėrkatės, nėse ia kėrkon pacienti
 • Plotėson kartat e klientit, nėse Farmacia ofron tė tilla
 • Kontrollon Fletėhyrjen dhe Fletėdaljen e shkėmbimit tė ilaceve ndėrmjet Farmacive
 • Dėrgon raporte ditore, mujore ,verbalisht ose me shkrim drejtuesit teknik dhe supervizorit


Kėrkesa tė tjera:


 • Diplomė nga Fakulteti i Mjekėsisė, Dega Farmaci
 • Tė ketė eksperiencė pune minimumi 2 vjet nė farmaci
 • Tė jetė i/e pajisur me Licensė Farmacisti
 • Tė ketė njohuri tė mira nė gjuhėn Angleze, tė shkruar dhe tė folur
 • Tė ketė aftėsi tė mira nė pėrdorimin e programeve bazė tė kompjuterit
 • Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese
 • Tė ketė aftėsi shumė tė mira bindėse dhe negociuese.
Jeni tė lutur tė dėrgoni aplikimin tuaj nė adresėn e-mail: jobs@e2partners.al

Aplikimi juaj duhet tė pėrmbajė njė CV tė pėrditėsuar dhe njė letėr motivimi pėr pozicionin pėrkatės.

Ju do tė kontaktoheni nga ekipi E2 Partners nėse jeni pėrzgjedhur pėr tė vijuar me proēesin e intervistave.


Nė bazė tė ligjit Pėr mbrojtjen e tė Dhėnave Nr. 9887, datė 10.03.2008, dhe rekomandimeve nga Institucioni i Komisionerit Pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave,
ju bėjmė me dije se tek ne CV-ja juaj ėshtė e sigurt dhe trajtohet nė konfidencialitet tė plotė.

+Apliko