THETH - 2 ditė Full Board - €59/personi!

Datat e udhėtimit: 29-30 Janar.

Datat e rradhės: 19-20, 26-27 Shkurt.

⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.

⁣⁣⁣Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣.
2. Akomodimi në bujtinė.
3. Mėngjesi + dreka + darka.
4. Argėtimi pranė zjarrit nė mbrėmje. (Nė varėsi te kohės)
5. Guida shoqeruese gjatė udhėtimit.