STAMBOLL
Udhėtim me autobus dhe guidė

27-30 Janar.
€79 HOTEL EMIN.
€85 HOTEL GRAND EMIN.

Datat e rradhės:3-6, 10-13, 17-20, 24-27 Shkurt.

(Lejohet kalimi me test antigen, PCR ose vaksinė)

Në çmim përfshihet:
1.Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus.
2.Akomodimi nė hotel 3* ose 4*.
3.Mėngjeset pėr ditėt e qėndrimit.
4.Njė valixhe.
5.Shoqėrues shqiptarė gjatė qėndrimit.