Kliko
PunaJuaj 728x120

 1. Standart Tender NO-57FY22 pėr tė kontraktuar njė Ofrues Shėrbimi pėr: "Ofrimi i shėndetit mendor dhe mbėshtetjes psikologjike pėr grupet e prindėrve nėpėrmjet seancave tė terapisė nė grup"

  World Vision Albania hap procesin Tender NO-57FY22 pėr tė kontraktuar njė Ofrues Shėrbimi pėr: "Ofrimi i shėndetit mendor dhe mbėshtetjes psikologjike pėr grupet e prindėrve nėpėrmjet seancave tė terapisė nė grup"

  M
  ė poshtė do tė gjeni link-s pėr ‘’Tender NO-57 FY22'' me tė gjitha detajet dhe informacionin pėr kėtė proces si dhe referojuni ToR-it dhe formularit RFP bashakngjitur ketij njoftimi:

  FB: https://www.facebook.com/WorldVision...10314652477007

  WEB: https://www.worldvision.al/tender-no...mi-i-shendetit

  Suksese,