Kompania kerkon kandidate me eksperience ne profilin .NET/C# Developer - Intermediate/Senior per degen e saj ne Tirane.
Pozicioni i ofruar (full-time) parashikon programim te aplikacioneve te reja dhe mirembajtjen e aplikacioneve ekzistuese.

Kualifikimet dhe kėrkesat
• Diplomė Bachelor nė Inxhinieri Informatike, Shkenca kompjuterike ose ekuivalente.
• 3 vite eksperience pune nė zhvillimin e portaleve dhe aplikacioneve web-based nė mjedisin .NET.
• Njohuri tė shkėlqyera tė gjuhės programuese C # dhe mjedisit .NET Core.
• Te kete aftėsi pėr tė zhvilluar analiza funksionale dhe specifikime teknike.
• Te kete njohuri pėr teknologjitė e klientit / front-end pėr ueb: Typescript, JavaScript, jQuery, CSS3, HTML5, XML, Json
• Te kete aftėsi pėr tė dizajnuar dhe zhvilluar portale dhe aplikacione web-based .
• Te kete njohuri tė shkėlqyera tė gjuhės SQL dhe tė DBMS kryesore SQL (MySql, Microsoft Sql Server, MongoDB, etj.)

Gjithashtu konsiderohen kėrkesa:
• aftėsi pėr punė ne grup;
• aftėsia pėr tė kryer nė mėnyrė tė pavarur aktivitetet e caktuara;
• orientimi drejt rezultateve dhe respektimi i afateve;
• vėmendje ndaj cilėsisė sė rezultateve;
• njohuri te mira tė gjuhės angleze
Kushtet e punes :
Kontrate te rregullt pune ne baze te Kodit te Punes;
Page baze mbi mesataren qe ofron tregu
5 dite pune ne jave(smartworking)
Kandidatet e interesuar jane te ftuar te dergojne CV-ne e tyre ne adresen denada.lico@citelgroup.it duke specifikuar pozicionin per te cilin interesoheni.
""""""""""""""""

+Apliko