Zona/Rruga : Rruga Rexhep Shala

Shitet apartament 2+1 tek rruga Yzberisht, rruga "Rexhep Shala" Tiranė.

Apartamenti ndodhet nė katin e 8 tė banimit, nė njė pallati tė ri, me ashensor.

Apartamenti ka sipėrfaqe 105 m2 dhe ėshtė i organizuar nė njė korridor qė bėn shpėrndarjen e ambienteve nė njė sallon bashkė me kuzhinėn, dy dhoma gjumi, njė tualet me dritare dhe njė ballkon tė madh nga i cili mund tė shikohet panorama e Tiranės. Ėshtė i pajisur me hipotekė.

Apartamenti ėshtė pjesėrisht i mobiluar dhe nė gjendje shumė tė mirė. Ka ndriēim natyral gjatė gjithė ditės. Ėshtė me dyer dhe dritare dopjo xham dhe i sapo lyer. Gjithashtu ka ujė 24 orė.

Pėr mė shumė informacion mund tė kontaktoni nė +355 6740 70444


Cel. : +355 6740 70444