J.K.B Consulting (*sh.p.k) ėshtė njė kompani e re nė fushėn e konsulencave, e cila ofron asistencė ligjore nė procese dhe cėshtje tė ndryshme si civile, tregėtare, administrative etj.
Gjithashtu partnerė tanė janė dhe pėrkthyes tė autorizuar nga Ministria e Drejtėsisė, tė cilėt na asistojnė nė pėrkthimin dokumentacioneve tė klientėve tė huaj duke i asistuar edhe ata nė institucione tė ndryshme, sipas rastit.
Ne u garantojmė klientėve tanė efikasitet dhe korrektėsi nė ofrimin e shėrbimeve duke u garantuar atyre komunikim tė shpejtė dhe tė detajuar lidhur me problematikat e secilės cėshtje tė paraqitur.


Avokate Jonida Begaj
Cel.: 0698381370


Pėrkthyese Fatjona Qurku
Cel.: 0692414022