VENDET E FUNDIT
Korēė - Voskopojė -2 ditë duke filluar nga €40/personi!

Data e udhėtimit:
► 27-28 Nėntor (€40 me mėngjes + €10 darka)

► Hotel Grand ( Ne qender te Korces )
► Hotel Kocibelli ( Ne qender te Korcės )

⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.

⁣⁣⁣Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣.
2. Akomodimi njė natė nė hotel.
3. Vaktet sipas pėrzgjedhjes suaj.
4. Guida shoqėruese gjatë udhëtimit.
⁣⁣⁣⁣⁣