Festat e Nėntorit nė Selanik – Stamboll – Sofje
5 Ditė €129 personi!

(Lejohet kalimi me test antigen, PCR ose vaksinė)

Datat e udhėtimit:
•26-30 Nėntor
•23-27 Dhjetor

Në çmim përfshihet:
1.Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus.
2.Akomodim 4 netė nė hotel.
3.Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
4.Shoqėrues shqiptarė gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė lidhje me kushtet dhe specifikat e COVID-19 pėr tė kaluar kufirin nė TURQI do i’u duhet tė keni:

Testi i shpejtė Rapid Test Antigene ose PCR Test, tė cilin mund ta kryeni tek Laboratoret e akredituar; Testi i shpejtė Antigene duhet tė jetė jo mė i vjetėr sesa 48 orė para mbėrritjes nė Turqi ndersa PCR jo me i vjeter sesa 72 orė pėrpara;