Stamboll me autobus - 4 ditė €75 personi!

(Lejohet kalimi me test antigen, PCR ose vaksinė)

Data e nisjes: 27 Nėntor; 2, 9, 16, 23 Dhjetor

Në çmim përfshihet:
1.Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus.
2.Akomodim nė hotel 4* superior.
3.Mėngjeset pėr ditėt e qėndrimit.
4.Shoqėrues shqiptarė gjatė qėndrimit.

Nė lidhje me kushtet dhe specifikat e COVID-19 pėr tė kaluar kufirin nė Turqi do i’u duhet tė keni:

*PCR Test ; PCR-ja duhet tė jetė jo mė i vjetėr sesa 72 orė para mbėrritjes nė Turqi; Test i shpejtė Antigjen me QR code ose pasaportė vaksinimi me tė dyja dozat (ku nga doza e dytė tė kenė kaluar 14 ditė).