Krishtlindje Magjike! 2 Super Yje
The Chedi Luštica Bay 5*
Anxhela Peristeri (Muzike Live)

24 - 26 Dhjetor! 3 Dite 169€ Person

10 % Zbritje per Rezervime deri me dt 30 Nentor + Dhome Grand Deluxe me pamje nga deti

Kjo oferte eshte limituar vetem 50 Dhoma

Ne cmim perfshihet :
Akomodimi ne Hotel 5* Lux
Darka e Krishtlindjeve me muzike Live
2 mengjeset ne Hotel
Pishina dimerore dhe SPA
Parkim, Wifi.
Miniclub per femijet dhe game room

Transporti Vajtje Ardhje plus Guida #Budva #Tivat #Kotor + 25€