OFERTE!!! Shitet apartament 2+1 ne Berat gjashtkac, kati i 7 me ashensor pallat i ri. Cmimi i diskutueshem.Per me teper kontaktoni ne nr
069 521 1616 si dhe ne WhatsApp

Cel. : 069 521 1616