Zona/Rruga : 9 katshet

Shitet Ambjent Ambulant(Kioske) E Levizshme Tek 9-Katshet (ID B11132) Tirane

Tek 9-Katshet shitet ambjent ambulant(kioske) e levizshme me siperfaqe 6 m2, me fasade xhami, me sergjena dhe rafte te brendshme, banak i vogel, punim hekuri, e ndertuar para 3 vitesh, me cati, me instalime elektrike, e gatshme per tu vendosur ne pune menjehere, me leje nga bashkia(leje per ndertim kjoske), dhe e rregjistruar ne arkivat e shtetit ne emrin e pronarit. Ambjkenti organizohet nga pjesa e show room-it e rrethuar nga te gjitha anet me fasade xhami, rafte, sergjena dhe banak i vogel hekuri i cili kur kioska mbyllet pjesa e banakut te hekurit ngrihet lart per te siguruar dhe byllur kisken nga te gjitha anet. Aktualisht ndodhet ne nje nga zonat me frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit vetem 3 minuta larg nga qendra.
Cmimi 3300 Euro
http://belarealestate.al/property/sh...b21090-tirane/Cel. : 0699523604