E Re! E papėrdorur! 50% ulje!


Shitet pėr arsye mospėrdorimi fritezė me ajėr, Delimano Air Fryer Pro, e re, e papėrdorur.


Pregatisni patate dhe ēdo gjė tjetėr tė skuqur pa u ndjerė nė faj! Zgjidhni Delimano Air Fryer Pro, friteza me ajėr e re dhe e pėrmirėsuar. Me Air Fryer Pro ju do tė gatuani ushqime krokante dhe tė skuqura pa yndyrė, tani do tė ndryshoni mėnyrėn sesi skuqni ushqimin. Kapacitet i saj ėshtė 3.5l. Temperatura nga 80-200 °C.


Cmimi nė dyqan - 10000 lekė


Cmimi im - 5000 lekė


0692178088


Cel. : +355692178088