Shitet pėr arsye mospėrdorimi, 50% ulje, dekoder satelitor Digitalb FlyBox, i ri nė kuti, i papėrdorur, me kartėn Smart dhe telekomandėn.


Cmimi - 5000 Lekė


Cel. : +355692178088