Nėse jeni adhurues tė objekteve tė personalizuara dhe tė veēanta, kjo faqe ėshtė pėr ju. Nė tė mund tė gjeni vizatime nė xham, piktura minimaliste, arka kursimi tė personalizuara, vazo lulesh tė pikturuara etj. Pėr mė tepėr me ēmimet mė tė mira nė treg.
Ēfarė po prisni ?! ◡̈
Pėr porosi na kontaktoni nė instagram pakėz.art

Skano kodin QR pėr tė shkuar direkt te faqja jonė e instagramit.
◡̈