Zona/Rruga : KMY

Zona/Rruga: Kombinati Mishit Yzberisht, Perballe Karburantit, tek stacioni i autobuzit

OKAZION: APARTAMENT Bashkekohor 1+1, 68 m2.
Pallat i ri; Punime mjaft cilesore.
Kati i fundit (VIII): me TARRACE te rrethuar dhe te shfrytezueshme per barbecue, ose mbajtjen e kafsheve shtepiake; pse jo edhe mundesia e krijimit te nje dublex-i!
Drite Naturale dhe Diell gjate gjithe paradites; Apartament shume i ngrohte, komod dhe familjar.
Me HIPOTEKE
E RIVLERESUAR nga agjensi private
Me ASHENSOR
Uje & Drita 24 ore
DEPOZITE personale 1000 litra
Ballkon me pamje nga rruga kryesore
Kuzhinė e kompletuar me Bufe & Elektroshtepiake; Kondicioner
Sallon ndenje i kompletuar me kend; Kondicioner
Dhome gjumi e kompletuar
Shtrimi me Parket Laminat Zviceran C10
Banjo Incaso, Hidrosanitare super Cilesore dhe Moderne; Lavatrice

Aktualisht ME QERA!


Cmimi 60000 EUR! Mund te diskutohet

Kontakt: 069 20 77 177Cel. : 0692077177