Biznes ne shitje ne BLLOK

Shitet biznes me Veshje te markave te ndryshme si US Polo, Tommy Hilfiger, Hackett London, Navy&Green, Antony Morato, Silvian Heach, Kocca, One Teaspoon etj...

Biznesi eshte ne gjendje pune dhe ndodhet ne nje nga rruget me te rendesishme dhe te frekuentuara ne bllok. Eshte i furnizuar dhe i kompletuar.
Gjithe arredimi eshte investuar dhe punuar nga arkitekt
Ambienti ku ndodhet ka nje sipergfaqe 55 m2, me qira mujore rreth 1100 euro bruto.
Per me shume informacion, na kontaktoni!

Cel. : 00355676770475