Shitet ndertese 6 kateshe me 1300m2 ndertim,840 m2 toke.E kombinuar me 350 m2 dyqane ( me dokumentacion te rregullt hipotekor ) ne Durres buze rruges kryesore ( RRUGA ADRIA) perballe me portin, ku pritet te ndertohet se shpejti dhe porti me i madh i jahteve. 5 minuta ne kembe nga QENDRA ,stacioni i trenit porti dhe deti. E pershtateshme per aktivitete te ndryshme si hoteleri e te tjera.... 1.7 ml €

Cel. : 00355692125388