kliko
outbound

 1. Standart Sisal Albania kėrkon Technical Assistance ne gjuhen TURKE


  Sisal Albania kėrkon operator teknik ne gjuhen TURKE.
  Sisal ėshtė njė kompani italiane qė ofron shėrbime pėr klientin nė sektorin e lojėrave pėr mė shumė se 70 vjet.

  Pėrgjegjėsitė kryesore:
  • Mbėshtetje pėr pėrdoruesit pėr probleme teknike nė pajisjet e biznesit brenda dyqaneve, duke identifikuar dhe menaxhuar anomalitė hardware dhe software;
  • Mbėshtetje kundrejt teknikėve te dėrguar nė territor;
  • Bashkeveprim me strukturat e ndryshme tė kompanisė pėr zgjidhjen jo standarde tė problemeve.

  Kėrkesat:
  • Njohuri shume te mire te FOLUR dhe te SHKRUAR te gjuhes TURKE;
  • Njohuri pėr paketen office, CRM dhe Knowledge Base;
  • Njohuri te sistemit operativ Linux;
  • Eksperienze dhe njohuri te protokolleve te rrjeteve;
  • Njohuri si Software dhe Hardware.

  Kandidatėt e pėrzgjedhur, pas njė trajnimi fillestar, do tė vendosen nė njė ekip dhe do tė kenė mundėsinė pėr tė hyrė nė njė rrugė tė rritjes profesionale.

  Dėrgoni aplikacionin tuaj nė: careers.albania@sisal.al klikoni nė: +355694047604 / +355694099591
  Vendi i punės: Pool Tower - Rr. Dritan Hoxha (pėrballė Procredit Bank) Tiranė, Shqipėri.
  +Apliko