Sisal Albania kėrkon operator teknik ne gjuhen Frenge.
Sisal ėshtė njė kompani italiane qė ofron shėrbime pėr klientin nė sektorin e lojėrave pėr mė shumė se 70 vjet.

Pėrgjegjėsitė kryesore:
  • Mbėshtetje pėr pėrdoruesit pėr probleme teknike nė pajisjet e biznesit brenda dyqaneve, duke identifikuar dhe menaxhuar anomalitė hardware dhe software;
  • Mbėshtetje kundrejt teknikėve te dėrguar nė territor;
  • Bashkeveprim me strukturat e ndryshme tė kompanisė pėr zgjidhjen jo standarde tė problemeve.

Kėrkesat:
  • Njohuri shume te mire te folur dhe te shkruar te gjuhes Frenge;
  • Njohuri pėr paketen office, CRM dhe Knowledge Base;
  • Njohuri te sistemit operativ Linux;
  • Eksperienze dhe njohuri te protokolleve te rrjeteve;
  • Njohuri si Software dhe Hardware.

Kandidatėt e pėrzgjedhur, pas njė trajnimi fillestar, do tė vendosen nė njė ekip dhe do tė kenė mundėsinė pėr tė hyrė nė njė rrugė tė rritjes profesionale.

Dėrgoni aplikacionin tuaj nė: careers.albania@sisal.al klikoni nė: +355694047604 / +355694099591
Vendi i punės: Pool Tower - Rr. Dritan Hoxha (pėrballė Procredit Bank) Tiranė, Shqipėri.
+Apliko