Vepra tė Enver Hoxhės: Vepra 1; Vepra 19; Hrushiovianėt; Titistėt; Pėr klasat dhe luftėn e klasave (Marks, Engels, Lenin, Stalin); Shėnime pėr Lindjen e Mesme;Mes njerėzve tė thjeshtė (Kujtime); Ditar; Letra tė zgjedhura.

069 21 78 088

Cel. : 0692178088