Rreth Webhelp

Pėrmes evolucionit, sot Webhelp ėshtė njė udhėheqės global me 100,000 njerėz, nė outsourcing e proceseve tė biznesit (BPO).
Ne jemi tė specializuar nė outsourcing e pėrvojės sė klientit, por aftėsitė tona shtrihen nė tė gjithė kanalet zanore, sociale dhe dixhitale.
Shėrbimet tona me burime tė jashtme janė zgjeruar gjithashtu duke pėrfshirė menaxhimin e pagesave, shitjet dhe shėrbimet e marketingut.
Tani po kėrkojmė staf pėr Shėrbimin ndaj Klientit ne gjuhen Gjermane

Kandidati ideal do tė jetė nė gjendje tė:
 • Kontakti pėrmes telefonit, chat dhe postės elektronike me klientėt pėr tė zgjidhur ēdo ēėshtje ose ankese
 • Aftėsia pėr tė qėndruar i pėrqendruar dhe i organizuar pėr tė trajtuar saktė kėrkesėn e klientit nė kohėn e duhur
 • Raportoni vazhdimisht ēėshtje tė reja dhe ndėrlidhni nė mėnyrė aktive me udhėheqėsit e ekipit dhe kolegėt pėr tė optimizuar pėrvojėn e pėrgjithshme tė klientėve
 • Pėrgjegjės pėr mbajtjen e njė niveli tė lartė tė profesionalizmit me klientėt dhe punėn pėr krijimin e njė marrėdhėnie pozitive me ēdo telefonues
 • Duhet tė jetė nė gjendje tė pėrdorė mjetet CRM dhe softuerin pėrkatės pėr tė trajtuar ēdo kontakt

Kompetencat dhe kualifikimet kryesore:
 • Fokusi te klienti, ndjeshmėria dhe vėmendja ndaj detajeve janė kompetencat thelbėsore
 • Niveli i aftėsisė sė gjuhės GJERMANE (niveli B2, C1)
 • I shpejtė ne te shkruar, minimum 40 fjale per minute
 • Aftėsia pėr tė trajtuar situatat dhe kontaktet stresuese
 • Preferohet pėrvojė e mėparshme nė kete role
 • Nė gjendje tė punojė shpejt dhe nė mėnyrė efektive
 • Tė gatshėm pėr tė bashkėpunuar me drejtuesit e ekipit dhe kolegėt pėr tė pėrmirėsuar kėnaqėsinė e klientit
 • Kėrkesat minimale - Diploma e Shkollės sė Mesme

Bėhuni pjesė e njė prej kompanive mė tė mėdha nė outsourcing global. Bashkohuni me njė mjedis pune dinamik dhe argėtues me njė zonė relaksuese dhe hierarki tė sheshtė me mundėsi tė shkėlqyera pėr tė zhvilluar aftėsitė tuaja.
Ju lutemi vini re gjithashtu se WebHelp ėshtė njė punėdhėnės me mundėsi tė barabarta dhe mirėpret aplikimet nga tė gjithe dhe nuk bėn diskriminim pėr shkak tė racės, fesė ose besimit, origjinės etnike ose kombėtare, paaftėsisė, moshės, shtetėsisė, statusit martesor ose civil, orientimi seksual, ose identiteti gjinor.

Nėse mendoni se jeni tė pėrshtatshėm pėr kėtė pozicion dhe ju pėlqejnė sfidat, atėherė dėrgoni CV-nė tuaj nė adresėn: recruitment.al@webhelp.com
+Apliko