Jepet vile me qira ne Green Coast Resort.

Vila ofron pamje fantasike det dhe mal. E kompletuar plotesisht me dy doma gjumi, dy tualete, sallon te madh, kuzhine.
Kapacitet 5-7 persona.

https://greencoast.al/en

Minimum qendrimi 4 nete.

Per me shume detaje kontaktoni:
0692074495