• Tirane, ofrojme kurse kompjuteri IT-Programim Kursi Arkitekture & Diagnostikim Pc

Ky kurs trajnimi Arkitekture & Diagnostikim Pc do t'ju mësojë gjithçka që duhet të dini për t'u përgatitur për një karrierë IT dhe për të përfunduar me sukses provimin Arkitekture & Diagnostikim Pc.


Ju do të filloni duke mësuar rreth pajisjeve kompjuterike, duke përfshirë mënyrën e konfigurimit të BIOS, bazat e pllakave amë dhe llojet e ndryshme të hapësirave të zgjerimit. Më pas do të mësoni rreth kujtesës dhe hapësirës ruajtëse, lidhjeve, kabllove dhe kunjave. Ju do të mësoni rreth laptopëve, duke përfshirë zgjerimet dhe ekranet e laptopëve. Ky kurs do t'ju mësojë bazat e printerëve, si të menaxhoni dhe instaloni një printer. Më në fund, ju do të mësoni anën e butë të llogaritjes, magjinë e komunikimit dhe mënyrën e trajtimit të klientëve të vështirë.Regjistrimet kane filluar per kursin e Front End Development.Ejani në TCT per të kryer regjistrimin përkatës për një të ardhme sa më të mirë në fushën e programimit.Kursi zhvillohet 2 here ne jave dhe zgjat 9 jave ne total.Zhvillohet në orën 6:30-9:00.Kushton 20.000 lekë dhe pagesën mund ta ndash në 2 këste.


Cel. : 067 686 1620
 


Contact WhatsApp
Back
Top