• Tirane, ofrojme kurse IT-Programim Kursi Front End Development

Kursi është i nivelit fillestar dhe shumë të rinj synojnë ta nisin programimin nga ana vizive/ e interfaqes . Në këtë kurs ju do të mësoni gjuhë script-i nga më të njohurat për të ndërtuar pjesën vizive të programeve apo aplikacioneve. Kursi ju trajnon në HTML, CSS, Bootstrap, Javascript. Nqs ju keni sy estetik dhe dëshironi programet e bukura dhe të thjeshta atëherë ju mund t’a anashkaloni komplet programimin back end dhe të orientoni karrierën tuaj totalisht në Front End Development, aty ku aplikacioni bëhet i bukur, i lehtë në përdorim dhe i kënaqshëm për syrin. Instruktorët e thjeshtojnë mësimin e programimit nëpërmjet shëmbujve praktikë, studentët drejtohen në praktikat më të mira dhe zgjidhjet më të thjeshta të cilat përdoren në punë. Kursi është 100% në praktikë “Hands On”!
Me udhëzimet e duhura praktika ju bën perfekt! Regjistrimet kane filluar per kursin e Front End Development. Ejani në TCT per të filluar me karrierën tuaj dhe për një të ardhme sa më të mirë në fushën e programimit. Kursi zhvillohet 2 here ne jave dhe zgjat 10 javë në total. Zhvillohet në orën 6:30-9:00 mbasdite. Kushton 30.000 lekë të reja dhe pagesën mund ta kryesh në 2 këste.
 


Contact
Back
Top