Kompania "SALILLARI shpk" kėrkon tė punėsojė SHOFER DUMPERI, ne BERAT

  • Tė jetė i paisur me Dėshmi Profesionale - Automakinist .
  • Tė jetė banues ne Berat.
  • Tė ketė mbi 5 vjet eksperiencė pune.
  • Mosha e preferuar deri 50 vjeē.

Tė interesuarit tė dėrgojnė pėrshkrimin e pėrvojave tė punės, tek adresa e-mail: hr@salillari.al, dhe pėr ēdo informacion shtesė tė kontaktojnė tek numrat: 068 20 55 689, 068 60 38 343
+Apliko