Shitet Apartament 2+1 tek Unaza e Re, mbrapa lokal Artisto

- Pallat 4 kate banim
- Kati i fundit
- Siperfaqe 95M2
- 1 Tualet
- E mobiluar
- Sallon dhe Korridor
- Me hipoteke
- Pa ashensor

Adresa : Unaza e Re, Mbrapa Lokal Artisti

Cmimi: 49000 Euro

Cel : 0697795920