Kerkoj nje grua per ndihmese kuzhiniere,mundesisht te kete eksperience ne lokal peshku.
Te jete e komunikueshme dhe te maje ambjentin paster.
Paga dhe kushtet e punes te kenaqeshme
cel.0694736563

Cel. : +393898959514