Shiten 200 mij lek te vjetra frigorifer dhe lavatrice. Jan bler ne gusht 2020. Jan akoma brenda garancis se blerjes te reja. Gjendje shum te mir pune si te reja. Shiten per arsye sepse do leviz ne shtepi te mobiluar dhe nuk me duhen 2 pal. Cel: +355 69 953 3496

Cel. : +355 69 953 3496