Shitet biciklete per meshkuj me super cmim 190€ per arsye mosperdorimi
Marka PEGASUS
Me 8 marrsha
Eshte me amortizator te par.
Driten me bobin manjetike tek goma e pare.
Vjen dhe zinxhiri i sigurise me bicikleten

Nese jeni te interesuar per ta blere me shkruani ne whatsapp 069 351 2746