ISEA Real Estate ėshtė pjesė e tregut tė pasurive tė paluajtshme, lider nė cilėsinė e shėrbimit nė fushė, duke dhėnė informacion dhe asistencė tė plotė rreth pronės qė ju ėndėrroni tė keni apo per t’ju ndihmuar ne gjetjen e subjekteve te interesuara per pasurine tuaj imobiliare.
ISEA Real Estate ju shėrben gjatė tė gjithė ciklit tė zgjedhjes sė njė prone tė re apo ne dhenien e saj. Ndermjeteson blerje, qira por ofron edhe konsulencė financiare te specializuar.
Skuadra e kualifikuar qe ju vendosim ne dispozicion, do t’ju dedikohet me pėrkushtim dhe nė mėnyrė profesionale.
Ne thelb te veprimtarise sone, ne jemi thjesht: Partnere nė iniciativėn tuaj!
Kontaktoni nė numrat tanė tė telefonit: