SOLE TRAVEL JU FTON TE BEHENI PJESE E TURIT!

PLAZH NĖ HALKIDIKI – Resort Alexander The Great Beach 4 — 4 Ditė (3 Netė) All Inclusive Nisje 8, 15, 22, 29 Korrik / 5, 12, 19, 26 Gusht

Tel:0696153704/042230668

5 Dite Plazh ne ujin e kristalts te HALKIDIKISE ne RESORT ALEXANDER THE GREAT BEACH 4YJE, buze Plazhit dhe i ndodhur ne plazhin me fantastik te zones si “Kriopigi Beach”
Eskursione te ndryshme cdo dite per te viziuar plazhe te ndryshme te Halkidikise si
Kriopigi
Hanjotis
Lundrim me traget dhe shetitje neper gjiret e Halkidikise
Kalithea
.

NISJET ME AUTOBUZ DHE CHECK IN NE HOTEL SI ME POSHTE
MUAJI KORRIK
Nisje 8 Korrik ― 4 Dite (3 nete) ― Cmimi 239€
Nisje 15 Korrik ― 4 Dite (3 nete) ― Cmimi 299€
Nisje 22 Korrik ― 4 Dite (3 nete) ― Cmimi 239€
Nisje 29 Korrik ― 4 Dite (3 nete) ― Cmimi 239€
MUAJI GUSHT
Nisje 5 Gusht ― 4 Dite (3 nete) ― Cmimi 249€
Nisje 12 Gusht ― 4 Dite (3 nete) ― Cmimi 249€
Nisje 19 Gusht ― 4 Dite (3 nete) ― Cmimi 249€
Nisje 26 Gusht ― 4 Dite (3 nete) ― Cmimi 249€
MUAJI SHTATOR
Nisje 2 Shtator ― 4 Dite (3 nete) ― Cmimi 229€