Zona/Rruga : Dhermi

Shitet Apartament 1+1 me oborr, qe ndodhet ne Palase,

Dhermi tek Rezidenca GREEN COAST , ne vendin me te bukur edhe me luksoz ne Shqiperi.

Siperfaqe totale eshte 190 m2, nga e cila 75.5 m2 eshte apartamenti, oborr personal 114.5 m2,parking personal perpara hyrjes me sip 22 m2.

Apartamenti perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1 dhome gjumi , 1 banjo + verande (oborr).

Eshte e ndėrtuar nė tė njėjtin stil unik me arkitekturė bashkėkohore, kopsht privat dhe pamje panoramike tė detit.

Eshte nje zgjedhja e shkėlqyer pėr kėdo qė dėshiron shpesh tė shijojė pushime pėr t’iu larguar jetės sė pėrditshme.

Cmimi : 185.000 Euro.

Gati per banim.
Tarife agjensie 1% per bleresin.

Cel : 0694030502