Zona/Rruga : Fresku

Shitet apartament 1+1 ne Fresk,Siperfaqe totale eshte rreth 90 m2.

Orientim nga perendimi.

Organizimi : salloni +ambient gatimi,1 dhome gjumi,1 tualet, 1 ballkon.

Kompleksi ofron nje kualitet te larte ndertimi, fasade te ventiluar, sistem kapot dhe hapsira te gjelberta.

Zona ne te cilen ndodhet kompleksi ofron shumellojshmeri facilitetesh per shkak te zhvillimit te marre ne vitet e fundit.

Kompleksi aktualisht eshte ne faze suvatimi dhe perfundon ne gusht 2021.

Cmimi:37.500 Euro.
Tarife agjensie 1% per bleresin.

Cel : 0694030502