Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu
Kamjo......: manual
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 81 (110 ps)
KM..........: 120 000
Shitet ose nderrohet

Shitet Hyundai Matrix viti Mars/2009 me letra, siguracion dhe targa te paguara gjer ne Janar 2022
Motorr nafte me zinxhire, kambio manuale, kondicioner, disqe alumini 15 dhe nje pale disqe hekuri rezerve 14, kasetofon me cd dhe usb, goma Ceke te 2021 te reja te vendosura ne Shkurt 2021. Vaj e filtra te nderruara ne Shkurt 2021. kondicioneri punon shume shume mire
Makina tip monovolum pak e larte, me zgara te vetata dhe bashkues. Shume hapesire para dhe ne serdilet e pasme. E paisur me te gjitha asest e saj si gome rezerve, krik, jelek, trekendesh, tapete etj. Xhamat e prapem jane me perde te zeza.
Makina eshte ne super super gjenje motorrike dhe xhenerike, nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Cmimi 3800 Euro

Cel. : 0684310300