Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

Ambienti ndodhet nė 1 nga zonat mė tė aksesueshme nė Tiranė, organizohet nė 2 ndarje,por mund tė bėhet dhe open space sipas dėshirės tuaj.

Siperfaqe totale e ambientit 135 m2,me tualet brenda.

Eshte i pėrshtatshėm pėr aktivitete si klinika,zyra,call-center,fondacione etj.

Ēmimi : 800 €/Muaj netto.


Cel : 0694030502