Rezervoni, tek Paloma Finesse dhe perfitoni ulje deri ne 25 %!

Oferta vlen per rezervime deri ne 31 Maj.

Check in 1 Qershor 6 nete cifti me ulje vete 2037 Euro

Check in 1 Qershor 6 nete 2 te rritur dhe nje femije deri ne 12 vjec 2350 Euro

Per rezervime ose data te tjera, na kontaktoni.

Tel:0696153704/042230668

#palomafinesse #palomarooms #soletravel #udhetime #travel #tirana #trip #travel