Zona/Rruga : Rruga e Durresit

Shitet hapėsira parkimi, nė objektin multifunksional Uzina Tirana,pozicionuar nė katin -1.

Parkimi eshte projektuar sipas standardeve europiane, me vijėzime, sinjalistikė dhe cilėsi tė lartė ndėrtimi.

Cmimi:16.000 Euro.


Tarife agjensie 1% per bleresin.

Cel : 0694030502