Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

Shitet Apartament 3+1, i pėrshtatur nė 2+1, tek Rezidenca Turdiu.

Sip totale eshte 151 m2.

Apartamenti ka orientim jug dhe ėshtė i organizuar: Sallon ndenje + kuzhina,2 dhoma gjumi,1 gardėrobė,2 tualete,1 ballkon.

Kompleksi ndodhet pranė rrugės kryesore,ndėrtim i vitit 2021 dhe i miradministruar.

Apartamenti ėshtė i pajisur me kuzhinė cilėsore dhe pajisje elektroshtėpiake, sistem ngrohje-ftohje dhe gardėrobė.

Cmimi:
138.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502