Sarandė – Ksamil 3 Ditė 59 €

Posted On Posted OnApril 14, 2021By Admin
SARANDĖ – KSAMIL – KRORĖZ – GJIROKASTĖR – SYRI I KALTĖR

Nisje datė : 14, 21, 28 Maj – Ēmimi 59 €/p
Nisje datė : 4, 11 Qershor – Ēmimi 69 €/p
PROGRAMI :
DITA E PARĖ:
Tiranė – Gjirokastėr – Sarandė
► Nisja nga Tirana oren 06:00

► Nisja nga Durresi ne oren 06:30
► Nisja nga Elbasani ne oren 05:20
Vazhdimi i udhėtimit drejt qytetit tė Sarandės. Pushime te shkurtra gjatė rrugės pėr kafe. Mė pas do tė bėjmė ndalesė pėr vizitė nė qytetin antik tė Gjirokastrės . Vazhdimi i udhėtimit drejt qytetit tė Sarandės. Akomodimi nė hotel. Kohė e lirė pėr plazh. Nė mbrėmje shėtitje nė bulevardin buzė detit tė qytetit tė Sarandės.
DITA E DYTĖ:
Lundrim nė Krorėz – Kakome – Gremina – Plazhi Ushtarit – Gjiri Rrojdhės
Mėngjesi nė hotel. Pas mėngjesit vazhdojmė udhėtimin drejt portit kryesor tė qytetit tė Sarandės dhe fillojmė lundrimin . Gjatė kėtij lundrimi fantastik do tė ndalojmė nė Plazhet si : Krorėzes , Kakome , Plazhin e Ushtarit dhe nė Gjirin e Rrojdhės . Kthimi pėrseri nė port rreth orės 16:00. Lundrimi ka njė kosto extra prej 2500 Lekėsh. Pjesėmarrja minimale per tu realizuar ėshtė 8 persona . Personat qė nuk duan tė jenė pjesėmarrės mund tė qėndrojnė pėr plazh nė ambjentet e hotelit.

DITA E TRETĖ:
Ksamil – Tiranė
Mėngjesi nė hotel. Pas mengjesit nisemi per ne Ksamil . Qendrim per plazh dhe konsumimin e drekes ne Ksamil deri ne oren 16:00. Mė pas vazhdojmė udhėtimin drejt Tiranės, Ndalesa tė shkurtra gjatė rrugės. Mbėrritja nė Tiranė nė mbrėmje.

FUNDI I SHĖRBIMIT TONĖ !

Nė ēmim pėrfshihet :
1. Transporti komod vajtje – ardhje dhe vizitat sipas programit .
2. Akomodimi ne hotel Visad buze detit
3. Mengjesi ne Hotel
4. Perdorimi i plazhit dhe i shezloneve te hotelit
5. Shoqerues Shqiptar

Nė ēmim nuk pėrfshihet :
1. Lundrimi 2500 leke/person
2. Gjithcka qe nuk eshte permendur me siper.
Politikat e Fėmijėve:
1. Nga 0 – 5.9 vjeē janė falas, nėse akomodohen nė dhomė me dy tė rritur

2. Nga 6 – 11.9 vjeē, nėse akomodohen nė dhomė me dy tė rritur, me krevat extra, paguajne 10 Euro nata
3. Nga 12 Vjeē paguajnė si tė rritur
#SHĖNIM
1. Akomodimi nė dhomė Teke (single) ka pagesė extra + 50 % tė shumės sė paketės ose nė varėsi tė hoteleve ku qėndrohet.

2. Nėse krevati nuk do tė jetė dopjo , do tė jenė dy krevat teke tė bashkuar.
3. Pėr rezervim, mund tė paguani 30% tė shumės tani, ndėrsa pagesėn e plotė deri 7 ditė para nisjes.
4. Nė rast anullimi tė udhėtimit , klienti do tė njoftohet 3 ditė mė parė .
5. Pėr realizimin e ketij udhėtimi numri minimal i pjesėmarrėsve duhet tė jetė 20 persona.
6. Pagesa e berė ėshtė e pakthyeshme ne rast anullimi nga klienti 48 ore para udhėtimit
7. Gjatė qėndrimit nė autobus klientet duhet tė jenė tė pajisur me maska.