Zona/Rruga : Brryli

Jepet me qira ambient komercial, ne katin 0 te nje objekti te ri 8 katesh, ne zonen e Brrylit.

Ambienti disponon nje siperfaqe totale 155 m2.

Mund te shfrytezohet per biznese dhe aktivitete te ndryshme si : lokal, klinike, ushqimore etj.

Cmimi: 550 Euro/Muaj.


Cel : 0694030502