Zona/Rruga : Rruga e Kosovarėve

Shitet Apartament cilesor I tipit 1+1, i pozicionuar tek Rruga e Kosovareve ne nje ndertim te ri.

Apartamenti ka njė sipėrfaqe totale 69 m2.

Organizim: Sallonin e ndenjes dhe kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet,1 ballkon.

Kubaturė e rregullt, pozicion i favorshėm gjeografik,dopio xham, e termoizoluar.

Mundėsi tė ndryshme shfrytėzimi per zyra ose banim.

Ēmimi: sipas kerkeses.


Tarife agjensie 1% per bleresin.Cel : 0694030502