Zona/Rruga : Don Bosko

Shitet Apartament cilesor ,prane Vizion +,ne 1 zone te qete ne Don Bosco.

Apartamenti eshte i tipit 2+1,Siperfaqe totale eshte 106 m2.

Organizimi : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Ndodhet ne katin e 9-te te pallatit .

Punime super cilesore ne cdo ane te apartamentit.

Cmimi: 100.000 Euro.

Ne faze karabina.


Tarife agjensie 1% per bleresin.

Kontakt:

Cel : 0694030502