Makineri grirėse profesionale 3 fazore, me dy ane pune, njera per te grire mish dhe tjetra per te grire djath dhe buke.
Ne gjendje shume te mire pune.
E blerė 750 euro e re.
E pershtatshme per perpunimin e ushqimeve per restorante, hotele etj.
Vendi i origjinės: Itali
Kontakt Whatsapp: Enver P. 0694643423

Cel. : 0682277554