Zona/Rruga : Mihal Duri


Apartament luksoz nė shitje 3+1 me sipėrfaqe 126 m2 ,tek Mihal Duri, me orientimin perendim.

Organizohet me ambientin e ndenjes + guzhinė + ngrėnie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrim dhe1 ballkon.

Apartamenti ėshtė i mirėoganizuar dhe me rifinitura shume cilėsore.

Pallati i ri ku ndodhet apartamenti ka njė vendodhje shumė tė mirė fare pranė qendres dhe ndėrmjet rrugės sė “Durresit” dhe asaj te “Kavajes”.

Vendodhja ofron cilėsinė e tė jetuarit, standartin e ri tė banesės dhe komoditetin duke qėnė afėr institucioneve arsimore, shoqėrore, tregtare, kėndeve tė lojrave pėr fėmijė etj.

Afersia me qendren e bėn ndėr zonat mė tė preferuara e tė kėrkuara tė Tiranės.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shėrbime dhe rruge tė dedikuara pėr kėmbėsore dhe bicikleta, etj.

Pallati ku ndodhet apartamenti 2+1 nė shitje ka 8 kate, 1 kat dyqane plus sherbime, 2 kate parkim dhe me 2 hyrje nė kat.

Objekti do tė ofrojė cilėsi tė lartė ndėrtimi, ashensor, fasadė tė ventiluar me pllake, termoizolim, mirėmbajtje, shėrbime etj.


Cmimi:195.000 Euro.

Faze ndertimi.
Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel : 0694030502