Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

Shitet Apartament 3+1 tek Ish Fusha e Aviacionit prane Turdiu.

Siperfaqe totale eshte 104 m2,kati 10,pamje fantastike .

Organizimi: Salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit,3 dhoma gjumi, tualet,1 depo,2 ballkone.

E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori.

E shtire me orientimin kryesor lindje per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.


Cmimi: 81.000 Euro.

Faze karabina!


Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel : 0694030502