Zona/Rruga : Liqeni i Thate

Apartamenti 3+1 ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Liqenit tė Thatė,ne 1 objekt banimi cilesor ngjitur me Kompleksin Gjelberimi.

Sipėrfaqja totale apartamentit eshte 160 m2.

Apartamenti disponon: Sallon ndenje, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkon .

Ndodhet nė njė kompleks tė ri nė njė nga zonat me te mira dhe mė te qeta nė Tiranė.

Punime teper cilesore,ajer i paster,gjelberim e bejne kete apartament ideal per familjen tuaj.

Cmimi:165.000 Euro.

Ne faze karabina.

Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel : 0694030502