Zona/Rruga : Kodra e Diellit

Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 2.

Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 116 m2 dhe ndodhet tek godinat 5 kateshe ne objektet e reja ne ndertim ne Rezidence.

Organizohet ne : Sallon ndenje+ kendin e gatimit dhe te ngrenies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande.

Orientimi Lindje-Perendim.

Cmimi: 92.500 Euro.

Ne faze karabina.

Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel : 0694030502